Full HD Film indir - 1080p Tek link Film indirme sitesi

View previous topic View next topic Go down

Full HD Film indir - 1080p Tek link Film indirme sitesi

Post by Admin on Tue May 16, 2017 10:52 pm

Artık filmleri son hızlıda indirme zamanı geldi hd filmleri indirmeden önce tek yapmamız gereken şeylerden birisi ilk öncelikle adam gibi bir site bulmaktır. Sanal alemde neredeyse bu siteler çok az bazı film indirme sitelerine denk geldim adamlar öyle saçma sapan paylaşım yapmış ki resmen güldüm, yav insan ilk önce kendi yaptığı paylaşımı bir kontrol eder hata varmı? Acaba bu paylaşımı indiren kişi beğenir mi yok arkadaş adam sitesinde film yayımlayacak ya rastgele filmi geçmiş o kadar.
Bizim millettede suç yok değil gider o siteden film indirir adam gibi siteleri bırakır birde kötü HD Film indirme sitesini beğenir yorum bile yapar adam gibi çalışan site bu işten hiç prim almaz hatta fırça atarlar şu yok mu bu yok mu ? hey allahım yav deli oluyorum böyle modellere…
Elin oğlu o kadar uyanık ki gidiyor bilmediği bir yerden 1080p Film indiriyor daha sonra kendi sitesinde yayınlıyor insan filmin içinden bir ekran görüntüsü alır oda yok herif acele paylaşım yapıp googlede üst sırala çıkacak ya onun peşinde kullanıcıyı kim düşünür. 1080p film indirmeden önce siz siz olun arkadaşlar, kesinlikle ekran görüntüsüne bakın, Film dual mi ? yoksa sallamasyon hazırlanmış bir şey mi dikkat edin bunlara en iyi siteleri tercih etmeye çalışın aksi halde hem değerli zamanınız çöp sitesi sayesinde çöpe gider hemde uyduruk 5 para etmedik kalite film izlemiş olursunuz belki de indirdiğiniz film o bile değildir kim bilir 

Admin
Admin

View user profile http://programindir.forumdizini.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics